Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czas realizacji zamowienia

Czas realizacji zamówienia zależny jest od wyboru formy płatności oraz wyboru firmy kurierskiej.

 

Klienci detaliczni i hurtowi

Poczta Polska

Paczka pobraniowa pocztowa - wszystkie zamówienia złożone do godziny 14.00 nadawane są codziennie w dni robocze. Zamówienia weekendowe nadawane są w poniedziałek. Towar dociera do klienta w ciągu 1-2 od momentu nadania.

 

Paczka pocztowa priorytetowa - nadawana jest po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto. Czas nadania uzależniony jest od formy płatości jaką Panstwo wybrali(przelew na konto, Paypal, Przelewy24...). Pieniądze zaksięgowane na naszym koncie do godziny 14.00 są nadawane tego samego dnia, a po godz. 14.00 nadanie następuje w dniu następnym. Zamówienia weekendowe nadawane są w poniedziałek.Towar dociera do klienta w ciągu 1-2 dni od momentu nadania.

 

DPD

 

Pobranie - wszystkie zamówienia złożone do godziny 14.00 nadawane są codziennie w dni robocze. Zamówienia weekendowe nadawane są w poniedziałek. Towar dociera do klienta w ciągu 24h od momentu nadania.

Przedpłata - nadawana jest po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto. Czas nadania uzależniony jest od formy płatości jaką Panstwo wybrali(przelew na konto, Paypal, Przelewy24...). Pieniądze zaksięgowane na naszym koncie do godziny 14.00 są nadawane tego samego dnia, a po godz. 14.00 nadanie następuje w dniu następnym. Zamówienia weekendowe nadawane są w poniedziałek.Towar dociera do klienta w ciągu 24h dni od momentu nadania.

 

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie towar wysyłamy w ciągu 24 h. Przesyłki są nadawane w dni robocze do godziny 14.00.

pixel